21 червня 2013 року на четвертому пленарному засіданні Конституційної Асамблеї були розглянуті пропозиції комісій Конституційної Асамблеї щодо проекту Концепції внесення змін до Конституції України.

Учасники асамблеї розглядали питання моделі влади у країні, а саме про парламентсько-президентський формат, прописаний у тексті документа. Серед інших питань було становлення двопалатного парламенту і загальна концепція парламентаризму, а також проведення правової та правоохоронної реформи.

"Зараз ми приступимо до обговорення. І якщо проголосуємо взяти проект за основу, то дамо час для членів Конституційної асамблеї і для громадян, організацій, ЗМІ подавати свої пропозиції. Ми їх до середини вересня опрацюємо і внесемо в текст концепції. І тоді відбудеться засідання, яке будемо вважати таким, щоб проголосувати за проект, аби він став концепцією. Тоді ми будемо її розвивати, розкривати", - сказав Кравчук.

Члени асамблеї, комісії, організації повинні розробити і представити свої пропозиції до проекту концепції, після подальшого її доопрацювання з урахуванням, насамперед, зауважень, рекомендацій, застережень, висловлених на засіданні Конституційної Асамблеї. Остаточно концепцію планується затвердити у вересні 2013 р. 

"Ми взялися за дуже складну справу. Конституція - це Основний закон. Тут кожне слово має мати вагу і відповідальність", - підсумував Голова Конституційної Асамблеї.