Новини

Прес-конференція 01.12.14

Прес-конференція першого Президента України Леоніда Кравчука на тему: "Всеукраїнський референдум 1991 року в контексті "Річниці Майдану Гідності

 

Детальніше
Всеукраїнський "круглий стіл"

Всеукраїнський "круглий стіл" національної єдності 17.05.14

Детальніше
Виступ Леоніда Кравчука на Конференції "Інститут Президента України в системі державної влади України"

 

За цей час було багато теплих, щирих, сердечних слів почути про себе ще більше, ніж я навіть сам знаю. Кожен раз, коли слухаєш людей, які оцінюють той період української історії, і ту частину роботи, яку історія поклала на мої плечі, завжди дуже, є таке російське слово «трепетне», дуже щиро вболіваєш і переживаєш не тільки за себе, але і за Україну і її сучасне й майбутнє життя. Я вдячний всім вам, які тут присутні, вдячний за те, що прийшли поділитися своїми думками, оцінити вже нашу українську історію і Інститут Президента України в системі державної влади України.

Детальніше
Леонід Кравчук взяв участь у науковій конференції "Інститут Президента України в системі державної влади України"

 

17 січня 2014 року на виконання плану заходів з підготовки та відзначення 80-річчя від дня народження Леоніда Кравчука, затвердженого розпорядженням КМУ від 3 липня 2013 р., у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбулася наукова конференція «Інститут Президентства України в системі державної влади України». Участь у заході взяв перший Президент України Леонід Кравчук, Міністр освіти і науки України Володимир Табачник, ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка Леонід Губерський, представники Національної академії наук України та провідні науковці.

Детальніше
Відео Леонід Кравчук 80 років з Україною

Відео присвячене 80-річчю Першого президента України Леоніда макаровича Кравчука

Детальніше
«Леонід Кравчук: 80 років з Україною»

 

Ubiley 80Виставка до 80-річчя від дня народження

першого Президента України Л.М.Кравчука

Організатори: Міністерство культури України, НКММК «Мистецький Арсенал».

Місце проведення: НКММК «Мистецький Арсенал».

Виставка відкрита для відвідування: з 11 до 17 січня 2014 року

10 січня у Мистецькому Арсеналі відбулося офіційне відкриття фотовиставки, присвяченої життєвому та професійному шляхові Першого Президента України Леоніда Макаровича Кравчука, приуроченої до його 80-річного ювілею: «Леонід Кравчук: 80 років з Україною».

Детальніше
"Місія України в сучасному світі"

16 травня 2013 року відбулася конференція на тему "Місія України в сучасному світі" в Національному університеті "Острозька академія". Леонід Кравчук виступив з основною доповіддю на початку конференції. Перший Президент поділився своїм баченням місця та місії Украни в світі.

Детальніше
"Моральний вчинок" 2013

15 травня 2013 року Центрі культури і мистецтв МВС України відбулась церемонія нагородження переможців ІІІ Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок», який проводила Національна експертна комісія України з питань захисту суспільної моралі за інформаційної підтримки Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОН України та Київського університету імені Бориса Грінченка з 1 січня по 31 березня 2013 року. 

Детальніше
Кубок українських шкіл

Леонід Кравчук взяв участь у програмі «Шустер Live» Кубок українських шкіл як почесний експерт. Темою змагань була Друга світова війна.

Детальніше


Список тем