персональний сайт
Дорогі мої Жінки вітаю Вас із Міжнародним жіночим днем!

Дорогі мої Жінки!

Я завжди, як чоловік і політик, керувався тим, що становище жінки в суспільстві є найвищим знаком його культури, що лише вільна жінка може реалізувати свою могутню силу впливу на всі сторони нашого життя.


Щиро вітаю Вас, мої українські красуні, матері, дружини, дочки, просто Богині, Фортуни для справжніх чоловіків, з Днем весни, з уже традиційним 8 березня. Цей день для мене – це можливість засвідчити Вам свою повагу і любов, бо без Вас не існувало б життя, тієї атмосфери Віри і Добра, яка нас оточує. Без Вас світ став би порожнім, простір відносин між людьми пустим.


Ви прикрашаєте нашу українську Землю, поєднуючи працю з материнством, вихованням дітей, турботою про злагоду в родинах. Вашу мудрість, відповідальність, вміння бути завжди і в усьому жінкою, нести в наше життя красу, творити простір любові повинні надавати чоловікові сили і бажання звучати на самих високих нотах.


Знаю, як нелегко живеться Вам сьогодні в Україні, з якими випробуваннями Ви зустрічаєтесь. Війна, бідність, корупція, відсутність захисту від нерідко жорстокого чиновника. Все це, на жаль, наша реальність. І це буквально роз’їдає наше суспільство.
Вибори президента і народних депутатів в цьому році – це ще одне духовне і політичне навантаження на Ваші тендітні плечі. Бруд, політичні помиї, жорстокість, брехня, безвідповідальність до краю заполонили наші міста і села. В боротьбі за крісла деякі політики просто очманіли, забули про людяність, здатні на найбрудніші вчинки. Інформаційний простір переповнений дезами і фейками, примітивними бігбордами, пустими заявами і брехливими обіцянками тих, хто вже не раз обіцяв нам мир і краще життя.


Я прошу Вас, благаю – не дайте знову обдурити себе, купити Ваші голоси, чим втягнути в павутиння беззаконня та кримінальної відповідальності.
Прийдіть до урн і самі проголосуйте за свого кандидата, бо інакше вони «майстерно» це зроблять за Вас і оберуть корупціонера. Не продайте, будь-ласка, свого майбутнього, знайте, що на цей раз ми будемо обирати не просто владу, а новий курс України, свій новий завтрашній день.


Нехай літні люди допоможуть молодим усвідомити суть і драматизм поточного моменту, а молодь візьме на себе більшу відповідальність за Україну. Скажу щиро і відверто, може занадто емоційно, але якщо ми і на цей раз помилимося, то це вже буде Божа кара за якийсь великий наш гріх.
Прошу Вас пробачити мені за не зовсім оптимістичний текст привітання, але і час дуже складний і відповідальний, неймовірно гірке життя. Я бачу в цьому, перш за все, провину чоловіків, які утримують владу, але поки що нездатні дати їй ладу.


Переконаний, що ми виборемо для країни кращі дні і тоді знайдемо для Вас найзаповітніші слова, найщирішу повагу.
Шановані мною Жінки, матері наших дітей, матері України, великі матері Батьківщини, вірю, що у важкий для нашого народу час Ви покажете приклад, як потрібно любити свою рідну Землю.

Схиляю перед Вами свою голову і ще прошу – будьте пильними!

Щиро, з повагою

Л.М.Кравчук

Останні новини:

Коментарі:

Інтерв’ю: