personal website
Кравчук озвучив виклики, які стоять перед майбутнім прем'єром

Серед іншого, мир в Україні та боротьба з корупцією

Перший президент України Леонід Кравчук назвав першочергові завдання для майбутнього глави уряду. Виклики, які стоятимуть перед прем’єром, він озвучив в ефірі телеканалу “112 Україна” в головному політичному ток-шоу “Пульс”.

“Звернемося до опитувань, соціологічних досліджень в Україні. На першому місці сьогодні, які питання і де б не ставили, відповідь одна – ми хочемо миру. Я не знаю в Україні людей, які хочуть війни. Таким чином, першим буде мир та злагода – мир в цілому як військова операція проти України і злагода, як злагода в українському суспільстві. На другому місці, подолати бідність… Не можна посилатися на те, що нас обдурили”, – вважає Кравчук.

На третьому місці, за словами екс-президента, боротьба з корупцією.

“Люди хочуть, щоб корупціонери були покарані. Четверте – питання міжнародного характеру, з ким і як нам будувати відносини. У нас же є сусіди. Як будувати міжнародні стосунки. Ми поки що перебуваємо на рівні конфронтації з одними, а інші проти нас воюють. Тож на основі міжнародно-правових документів, відносин з країнами-сусідами – це четверте. І п’яте, це система кадрової роботи. У нас загалом відсутня кадрова система”, – зазначив Кравчук.

112.ua

Last news:

Comments:

Interview: