personal website
Кравчук озвучив виклики, які стоять перед майбутнім прем'єром

За словами першого президента, ухвалення відповідного рішення не було виправданим

Перший президент України Леонід Кравчук вважає, що рішення про введення воєнного стану було ухвалено заради перенесення президентських виборів. Таку думку він озвучив в ефірі телеканалу “112 Україна” в головному політичному ток-шоу “Пульс”.

“Такі речі, як введення воєнного стану, що не має територіального захоплення нашої землі, так швидко не робляться. Тоді я написав звернення до Верховної Ради, що таке введення воєнного стану не є продиктованим фактами справжньої ситуації. Попросив прочитати Леоніда Даниловича (другий президент України Леонід Кучма, – ред.) і Віктора Андрійовича (третій президент Віктор Ющенко, – ред.), ми прочитали, підписали”, – розповів Кравчук.

За словами екс-президента, після цього він зателефонував спікеру парламенту Андрію Парубію і повідомив про відповідне звернення. Зі свого боку Парубій відповів, що Рада його не розглядатиме, адже для неї пріоритетним є лист на той час президента Петра Порошенка.

“Я думаю, що позиція фракцій, частини нардепів, які також відчули в цьому маніпуляцію – введення воєнного стану заради перенесення президентських виборів. Сьогодні я можу сказати, що це правда. Вже тоді відчували, що перемоги легкою не буде і краще відтермінувати президентські вибори. Але народ не погодився і прогресивна частина Верховної Ради також заблокувала таке рішення. Воно було ухвалено, але вже не в такому змісті й масштабі, не з такою кількістю днів”, – констатував Кравчук.

112.ua

Last news:

Comments:

Interview: