personal website
Повернути Донбас можливо, але є лише один шлях - Кравчук

20 квітня 2013 року відбувся запис програми «Шустер Live», присвяченої Дню перемоги. Програма проходила у форматі змагань між командами школярів різних регіонів України на краще знання подій Другої світової війни. У Кубку українських шкіл брали участь 4 команди: Києва, Львова, Одеси і Харкова.

Змагання проходили в 3 етапи: бліц-турнір, півфінал і фінал. Учасники мали не тільки правильно відповісти на питання, але й висловити власну думку та аргументувати відповідь.

Президент України Л.М.Кравчук оцінював повноту аргументації. Після другого та третього етапів аудиторія голосуванням визначала команду, відповіді якої були найбільш переконливими.

Перший Президент зауважив, що такий проект є надзвичайно корисним для молоді та суспільства в цілому.

“Я хочу схилить голову перед такою програмою, тому що перебуваючи тут, я сидів і думав: аби не було в нас 24-го серпня 1991 року, аби не було 1-го грудня 1991 року, незалежної України, ми б не змогли побачити наскільки виросла наша українська молодь, наскільки вона ерудована, логічно думаюча, знаюча факти. Це молодь яка, я переконаний абсолютно, буде краще будувати Україну, ніж будували й будуємо її ми.”

Last news:

Comments:

Interview: