personal website
Митрополит Агафангел прийняв першого президента України Л. М. Кравчука

17 жовтня 2019 року на запрошення Високопреосвященнішого Агафангела, Митрополита Одеського та Ізмаїльського Свято-Успенський чоловічий монастир відвідав перший президент України Л.М.Кравчук. Владика Митрополит зустрів гостей на території обителі і ознайомив їх з життям монастиря, показав величні храми і благодатні святині обителі. Гості оглянули древній Свято-Успенський храм, соборний храм на честь ікони Божої Матері «Живоносне Джерело» та нещодавно споруджений храм на честь блаженної Матрони.

Вітаючи високого гостя, Владика митрополит зазначив, що цей візит можна назвати історичним. Митрополит Агафангел підкреслив, що довгі роки знає Леоніда Макаровича, з яким Архіпастиря пов’язує багаторічна спільна робота у Верховній Раді України. «Я пам’ятаю той момент, коли голосував за Ваше обрання Головою Верховної Ради, – сказав Владика Митрополит, – і згодом, в роки Ваше перебування на посаді Президента, ми багато разів зустрічалися і спілкувалися. Ви увійшли в історію нашої країни не просто як перший президент, який поклав фундаментальні основи її незалежності та суверенітету, а й як людина великої політичної культури, мудрий дипломат, прекрасний адміністратор і моральний авторитет для наступних поколінь українських політиків.

Сьогодні я бажаю Вам, дорогий Леоніде Макаровичу, сил і терпіння в несенні того життєвого хреста миротворця, який на вас поклала сучасна політична ситуація ». У благословення на подальші труди Архіпастир подарував Леоніду Макаровичу Касперівську ікону Божої Матері, а також нагородив високого гостя Відзнакою Одеської єпархії. Висловлюючи своє щире захоплення і приносячи слова подяки, перший президент України сказав: «Владико, я давно знаю Вас і Вашу тверду позицію, яка не змінюється протягом багатьох років. Ви дуже шанована людина не тільки в Одеському регіоні, але і у всій нашій країні. Ваше авторитетне слово є моральним орієнтиром для багатьох. Ви робите дуже багато на благо Православної Церкви та для розвитку нашої Держави».

У зустрічі також взяв участь другий Президент Республіки Молдова, Петро Кирилович Лучинський, який також подякував Владиці за його величезний внесок у творення добрих відносин між двома братніми країнами Україною і Молдовою.

Президент Національного Університету «Одеська Юридична академія» С.В.Ківалов і голова Одеської обласної ради миру Т.В.Афанасьева, також взяли участь у зустрічі в Успенському чоловічому монастирі.

САЙТ ОДЕСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ

Last news:

Comments:

Interview: