personal website
Росія буде каркати вороною, якщо їй не заткнути рота – Кравчук

Перший президент України також дав декілька порад майбутньому новому главі держави

Перший президент України Леонід Кравчук вважає, що всі рішення новообраного президента мають об’єднувати суспільство. Таку думку він висловив в ефірі “112 Україна“.

“Перед нами стоїть стільки завдань, що, мабуть, однією ухвалою не можна зрушити цієї колимаги, яка дуже глибоко загрузла. Але всі вони мають бути спрямовані на одне – на об’єднання суспільства, повернення віри суспільства до влади, яка зараз фактично втрачена, на притягнення до відповідальності людей, які принесли величезні втрати для України – залізли у державну казну, які загрузли у корупції різного рівня. Я думаю, що десь тут має бути зосереджена основна сила нового президента і нової влади”, – розповів Кравчук.

Перший президент також дав декілька порад майбутньому новому главі держави.

“Я думаю, треба забути зараз про високі завдання, а поставити найпростіше перше завдання – з першого дня бути людиною. Людиною чесною, совісною, відповідальною, яка розуміє життя суспільства, яка живе у цьому суспільстві, а не поза ним. Бо зараз влада у нас живе сама по собі, а суспільство саме по собі. Якщо президент з перших днів зрозуміє, що він є частиною цього суспільства, – воно дало йому цю владу, найняло президента, – то народ одразу поставиться до нього як до свого, як до президента, який з народом, який від народу”, – вважає Кравчук.

Нагадаємо, що другий тур президентських виборів пройде 21 квітня.

112.ua

Last news:

Comments:

Interview: