personal website
Відкриття офісу Української Ради Миру

19 листопада перший Президент незалежної України Леонід Кравчук відкрив у Науково-технічній бібліотеці НТУУ «КПІ» офіс Української Ради Миру.

Рада Миру є важливою складовою у формуванні зовнішньополітичного миротворчого курсу держави, піднесення авторитету України на міжнародній арені. Нині її діяльність cтала особливо важливою для нашої держави. Леонід Макарович Кравчук очолює Українську Раду Миру з 1997 року.

Свій візит до НТУУ «КПІ» Леонід Кравчук почав з покладання квітів до Пам’ятника Героям Небесної Сотні біля міжконфесійного Храму Святителя Миколи Чудотворця – небесного покровителя університету. Після цього він оглянув виставку фотографій «Майдани 2004-2014 і КПІ», розгорнуту в фойє Науково-технічної бібліотеки, маятник Фуко, про роботу якого розповів йому ректор університету академік НАН України Михайло Згуровський, та низку портретів Картинної галереї «Українці в світі».

Кульмінацією візиту стало розрізання червоної стрічки перед входом до нового офісу.

Після церемонії Михайло Згуровський наголосив, що до послуг Української Ради Миру – не лише офіс на першому поверсі бібліотеки, але й зали та аудиторії університету, які за потреби будуть надаватися їй для проведення заходів у рамках її проектів і програм.

Прес-служба НТУУ «КПІ»

Last news:

Comments:

Interview: