personal website
Всеукраїнський національно-патріотичний проект «Я — Українка»

Постаті наших жінок-українок настільки пронизані чарами, що не припиняють дивувати унікальними вміннями, знаннями, працелюбністю, відданістю, мудрістю та іншими якостями, якими їх нагородила природа.

Жінка завжди відігравала важливу роль в українському суспільстві. Жінка-правитель, жінка-астроном, жінка-воїн… Українки в різний період історії показували незламну силу, характер та розум. Кожна з них у свій спосіб вплинула на історію держави.
Сьогодні багато талановитих, сильних та вольових жінок України заслуговують на повагу, захоплення та визнання. Вони є прикладом для інших. Всеукраїнський національно-патріотичний проект «Я — Українка», започаткований УІВЦ «Галактика», вже третій рік поспіль розповідає та вшановує здобутки жінок-керівників підприємств, державних і недержавних структур, окремих особистостей, учасників АТО, спеціалістів різних галузей, громадських та політичних діячів, благодійників, митців та інших.

Захід здійснюється за підтримки та участі першого Президента України Леоніда Макаровича Кравчука, Адміністрації Президента України, народних депутатів України, обласних та районних державних адміністрацій, керівних органів місцевого самоврядування, громадських об’єднань та інших. Почесним головою проекту є народний депутат України Олександр Олександрович Марченко.

5 червня 2019 року у Будинку офіційних прийомів, що знаходиться за адресою: місто Київ, вул. М. Грушевського, 22, – відбулось вшанування кращих українок народним визнанням «Берегиня України» з врученням ордену, почесних грамот та Книги пошани «Я — Українка».
Вечір проходив у теплій, дружній атмосфері. Немов одна родина, зібрались у прекрасній святковій залі майже триста гостей та артистів. Понад сто двадцять лауреаток вітали почесні гості, народні та заслужені артисти, дитячі колективи.

Колектив УІВЦ «Галактика» щиро дякує Святійшому Філарету за благословення, пану Президенту Леоніду Кравчуку, народним депутатам — Олександру Марченку, Анні Романовій, Володимиру Пилипенку, народному артисту України Анатолію Гнатюку, заслуженому артисту України Юрію Васильківському та іншим, хто допоміг зробити свято для наших жінок.

УІВЦ «ГАЛАКТИКА»

Last news:

Comments:

Interview: