персональний сайт
Фокін допоможе налагодити взаємодію та комунікацію з усіма жителями Донбасу - Кравчук

Голова делегації України в Тристоронній контактній групі, перший президент України Леонід Кравчук зазначає, що перший прем’єр-міністр незалежної України Вітольд Фокін допоможе налагодити взаємодію і з жителями Донбасу, які проживають на непідконтрольній Україні території, і з тими, хто живе наразі на решті території країни.

“Фокін буде, як і Резніков, першим заступником голови української делегації. Його головне завдання, на цьому акцентували увагу і президент Зеленський, і керівник Офісу президента Єрмак, – це взаємодія та координація переговорів між інститутами громадянського суспільства, між громадянами України, які живуть на непідконтрольних територіях, і тих жителів Донбасу, які живуть на решті території України, а їх уже майже 1,5 млн осіб. Також багато переселилися і за кордон”, – сказав він у коментарі агентству “Інтерфакс-Україна” у вівторок.

Кравчук зазначив, що для руху вперед дуже важливо знати не тільки думку “керівників цих утворень” (на території ОРДЛО – ІФ), чи політичних сил, чи думку Російської Федерації, а потрібно знати, про що думають і чого хочуть люди, які жили на території Донбасу до війни і змушені були переселитися звідти.

“Це питання Вітольда Фокіна. Тому що він житель Донбасу, з 16 років працював у шахтах, був прем’єр-міністром України, учасником Біловезьких переговорів. Фокін добре знає Донбас, цих людей, у нього багато там контактів. Я думаю, що в цьому випадку його можливості й здатність до такого спокійного, компромісного, аналітичного підходу будуть корисними для цієї справи. Я сьогодні зробив подання президенту України, щоб Вітольда Павловича Фокіна призначили першим заступником голови делегації України в Тристоронній контактній групі”, – зазначив Кравчук.

Інтерфакс-Україна

Останні новини:

Коментарі:

Інтерв’ю: