персональний сайт
Глава української делегації Л.Кравчук щодо повідомлення в ЗМІ про «...повернення утримуваних українських громадян з території тимчасово окупованих районів ОРДЛОУ»:
– Ми не можемо не вітати повернення наших громадян на територію, підконтрольну уряду України.
Проте я, як Глава делегації, хочу зазначити наступне:
Приватні особи не мають повноважень втручатися в питання міждержавного та міжнародного врегулювання збройних конфліктів.
Мені важко пригадати прецедент, коли невизнана юридична особа передає громадян держави певній фізичній особі.
Повернення громадян України буде здійснено згідно норм міжнародного права та українського законодавства.
Усі перемовини та процедури щодо повернення утримуваних російською стороною конфлікту громадян України здійснюють уповноважені державні органи України в рамках політичних угод, прийнятих в Нормандському форматі.
Тому я розцінюю заяви керівництва маріонеткових квазідержавних утворень та синхронізовані із ними дії пана В.Медведчука як чергову спробу ухилитися від виконання міжнародних домовленостей на вищому державному рівні та зобов’язань, які взяла на себе РФ, як сторона конфлікту.
Хочу нагадати, що до врегулювання конфлікту може привести тільки послідовна робота в рамках Нормандського формату, а будь-які спроби ухилитися від виконання домовленостей не матимимуть ані успіху, ані підтримки у глав держав-партнерів та керівництва міжнародних організацій.

Останні новини:

Коментарі:

Інтерв’ю: