персональний сайт
Інавгурація В. О. Зеленського – дзвін, що сповістив початок нового етапу української історії

Все було не так, як раніше і за формою, і за змістом. По формі інавгураційна промова Президента України була щирою і переконливою, аргументованою та людяною. Президент говорив коротко і ясно, без гасел і прагнення до зарозумілості. Він говорив про найважливіше, що найбільше хвилює людей.

Шостий Президент України сприймався як не удаваний, а справжній лідер, не як обіцяльник-балаболка, а відповідальний державний діяч.

Промова була сміливою і для багатьох стала неочікуваним холодним душем. Він нікому не погрожував, а просив Верховну Раду і Уряд виконати найпотрібніші народові завдання і піти з влади, звільнити місця для влади, що буде служити народові.

Важливо, що промова В. О. Зеленського, запропоновані ним рішення щодо розпуску Верховної Ради восьмого скликання, звернення до чиновників звільнити місця у владі опираються на Закон і волю українського народу.

Президент говорив серцем, говорив не так, як його попередник, говорив, потужно і відповідально. Як людині, як Президенту Зеленському В. О. хочеться вірити.

Я переконаний, що супротив В. О. Зеленському, який чинився і ще зараз чиниться старою владою, буде і до нього. Йому слід бути готовим. Але у Президента є могутня сила – народ, який висловив йому величезну довіру і в разі потреби він допоможе. До безпосереднього звернення до народу про допомогу слід бути готовим.

Про зміст інавгураційної промови поговоримо пізніше.

З повагою
Леонід Кравчук

Останні новини:

Коментарі:

Інтерв’ю: