персональний сайт
Інтерв'ю Леоніді Кравчука у програмі FACE 2 FACE

Пропонуємо до вашої уваги головні тези Леоніда Кравчука в інтерв’ю програми Face 2 Face 15 лютого на телеканалі Zik.

“Політика завжди мене знаходить, якщо б навіть спробував якось залишити політику, мабуть, це б не стало можливим. Зараз я не можу бути байдужим до того, що відбувається в Україні… За ці роки президентські вибори були складними, зараз вони будуть ще складнішими… вже починається бруд…”

“Ядерні боєголовки мають термін життя, ті боєголовки, які стояли на наших стратегічних носіях їх було 1200 з чимось боєголовок по 10 на 46 ракетах і по 5 на останніх, їх було всього 176… строк, термін дії… закінчувався у 1997 році. Це офіційна цифра. Як і де ми б могли замінити ці боєголовки?.. Ми залишилися сам на сам з своєю ядерною зброєю. Що ми могли з нею зробити? Нічого. Вона ставала небезпечною для нас, якби ми виготовляли ядерну зброю, то могли б ці боєголовки зняти у 1996 році і поставити нові…”

“Я скажу одну важливу думку, щоб люди почули – ніколи, при будь-якому розкладі сил, незалежно від того хто прийде до влади Донбас уже ніколи, цей Донбас, який зараз є, регіони Донецької і Луганської області – ніколи вже не будуть такими як вони були до цього. Вони будуть вимагати якоїсь більшої свободи, прав, незалежності. Яку форму можемо ми погодитись і надати цьому? Я не готовий зараз говорити, але те що треба думати заздалегідь і прогнозувати, вивчати світовий досвід, залучати експертів глобального характеру, які пропозиції можуть бути, тому що зробити на цих територіях, які вже 4 роки під впливом Росії. У мене є багато друзів там, вони приходять, привозять мені підручники, газети. Ну слухайте, там інша країна і за 4 роки діти вже виросли, в школі по-іншому вчаться, і ми думаємо, що вони завтра ввійдуть в Україну і будуть так само. Не будуть. Треба думати, що ми можемо, чим ми можемо поступитись, не поступившись територіями і суверенітетом. Я маю на увазі формою правління, правами і свободами, якими? Політичними, економічними, все це треба скласти перелік питань і глибоко, і серйозно кожне вивчати. Сьогодні у нас в папках ці документи мають бути, як під грифом зовсім таємно але мають бути, ми не можемо жити так як завтра щось принесе нам або забере від нас, так не можна. ”

Останні новини:

Коментарі:

Інтерв’ю: