персональний сайт
Після Майдану все заварилося в великому ковші, в якому загубилося важливе питання - хто вбивав?

Однак, він підкреслив, що це залежить, в основному, від української влади

Перший президент України Леонід Кравчук сподівається, що під час воєнного стану ситуація зміниться в плані дисципліни і порядку. Про це Кравчук заявив в ефірі ток-шоу “Виклик” на телеканалі “112 Україна“.

“Це залежить в основному від української влади. Якщо влада буде діяти системно, послідовно, відповідально і дисципліновано, виконуючи закон, який прийнятий, то зміниться в плані дисципліни і порядку”, – заявив Кравчук.

https://youtu.be/stpKy1PWduw?t=3277

Однак перший президент України підкреслив, що наразі невиконання законів набуло загрозливого характеру.

“Я спостерігаю зараз, що відбувається на терені нашої влади, – повне невиконання завдань, рішень, документів, які приймаються і президентом, і Верховною Радою, – вони не виконуються. Правовий нігілізм, невиконання законів набуло такого, я б сказав, загрозливого характеру. Тому можливо, ці 30 днів буде використано, щоб люди отямились, особливо чиновники, чиновники високого рангу, всіх рівнів і відчули серйозну відповідальність за невиконання тих завдань, які перед ними поставлені. Тут підвищуються можливості і роль президента, як головного центрального відповідального за вертикаль, яка буде діяти більш серйозно і більш системно в умовах воєнного стану. Я сподіваюсь і вірю, що цей перший досвід воєнного стану дасть нам можливість повернутися до внутрішнього голосу України і збагнути, що ситуація складна навколо нас і всередині України, тому потрібен порядок, дисципліна і відповідальність всіх гілок влади”, – додав Кравчук.

Нагадаємо, в Україні з 26 листопада на 30 днів введено воєнний стан, який охопив 10 прикордонних регіонів. На період його дії поліція, прикордонники та рятувальники працюють у посиленому режимі.

 112.ua

Останні новини:

Коментарі:

Інтерв’ю: