персональний сайт
Максим Куций зустрівся з першим Президентом України Леонідом Кравчуком

Сьогодні, 18 жовтня 2019 року, голова Одеської облдержадміністрації Максим Куций у своєму кабінеті зустрівся з першим Президентом України Леонідом Кравчуком.

Леонід Макарович привітав новообраного очільника облдержадміністрації та розповів про головні вектори роботи керівника, зважаючи на власний досвід.

«Максиме, вітаю із обранням на відповідальну посаду. Бажаю успіхів у керівництві командою однодумців, для яких важливим, у першу чергу, є та буде порядність, чесність, безумовне дотримання законодавства та кропітка праця у напрямку розвитку векторів державної політики», – сказав Леонід Кравчук під час зустрічі.

Максим Куций подякував першому Президентові України за дружній візит та щиру розмову. Він також зазначив, що розуміє відповідальність за прийняття рішень на посаді голови Одеської облдержадміністрації.

«Вважаю, що для будь-якої людини дуже важливим є відповідність сказаних нею слів та зроблених справ. У своїй майбутній роботі цей принцип буде основним в роботі усіх службовців Одеської облдержадміністрації», – наголосив очільник Одещини.

Одеська обласна державна адміністрація

Останні новини:

Коментарі:

Інтерв’ю: