персональний сайт
Моє слово до виборця

Конституційний Суд України визнав законним (конституційним) Указ Президента України В. О. Зеленського про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України 8-го скликання.

Це означає, що вибори народних депутатів України відбудуться 21 липня ц. р., а виборців чекає ще одне випробування.

Вибори Президента України ми здійснили достойно і не пропустили у владу корупціонера. Тепер таку ж позицію слід зайняти і на виборах парламенту. І це зараз найважливіше завдання виборців всіх регіонів України. І помилитися ми не маємо права, бо йдеться про долю України, про наше життя. Ми повинні бути мужніми, бути принциповими, бо лише за таких умов парламент можна вичистити від випадкових людей, які йдуть туди заробляти гроші, грабувати Україну.

Перший крок до нового життя ми зробили на президентських виборах. Другий – маємо зробити на парламентських виборах. А далі ще багато кроків, які за нас ніхто не зробить.

Пам’ятаймо, що ті, хто боряться проти нового сьогодні, будуть боротися проти нього завтра і післязавтра, бо вони обросли старими уявленнями, загрузли в цьому болоті.

Ті, хто живуть в корупційних схемах сьогодні, робитимуть все можливе, щоб ці схеми діяли завтра і післязавтра, бо вони приносять їм багатство.

Ті, хто йдуть на співпрацю з ворогами України сьогодні будуть підтримувати ці зв’язки завтра і післязавтра.

Така логіка політичної боротьби політичного життя, така психологія частини людей.
Значить, щоб очистити владу від такого політичного сміття потрібно:

– Виборцям не обрати таких людей в депутати всіх рівнів;

– Президентові не допустити до виконавчої влади, в органи управління, в правоохоронні органи, суди і т. п. червивих людей.

Повинні сміливо боротися проти всього цього бруду всі здорові, прогресивні сили, всі громадяни, інститути громадянського суспільства, журналісти, волонтери, громадські активісти. Потрібно збудувати міцну стіну, через яку такі «діячі» не зможуть перелізти.

Ми їх знаємо, бачимо, і чуємо щодня. Вони з екранів телевізорів, зі шпальт газет, з трибун і кафедр маніпулюють нашою свідомістю, брешуть і обіцяють, а думають лишень про себе.

Як писав О.Хайям:
«Предатель в верности клянется,
Лжец мило улыбнется…»

І немає цьому ані початку, ані кінця. Але, якщо ми хочемо бути людьми, цінуємо свою гідність, то повинні не давати нікому залізти нам на голову, проявити волю і сміливість, щоб зупинити таких пройдисвітів, вигнати їх з влади і більше ніколи їм її не довіряти.

А щоденний приклад такої активної діяльності, такої протидії ворогам нового життя має показувати Президент України. Тоді в Україні буде успіх, почнеться будівництво нового життя.

Нагадаю – на всіх виборах: президентських та парламентських я звертався в різних формах до виборців і просив дослухатись до моєї думки. Але у відповідь чув – ми знаємо краще. Може воно й так, але, на жаль, результати життя в Україні – плачевні, про що багато говориться, пишеться і, гадаю, не має потреби повторювати уже відомі факти.

Головне зараз відчути свою власну відповідальність за Україну, за наше майбутнє, за завтрашній день наших дітей та онуків. І не просто відчути формально, а кожному прийняти, без перебільшення, історичне рішення 21 липня 2019 року біля виборчих урн.

Я за своє тривале політичне життя 11 разів виставляв свою кандидатуру на суд виборців. Із них двічі програвав. Досвід значний, тому мої поради не безпідставні. І слід врахувати, що в мене немає жодних амбіцій та владних цілей. Немає і жодних партійних мотивів.

Я дуже хочу побачити Україну іншою – справді демократичною, а людей заможними, вільними та щасливими. Переконаний, що це не лише моє бажання. І ми можемо, ми повинні це зробити. Сьогодні з’явився такий шанс.

Ми не повинні миритися з брехунами від влади, вимагати від правоохоронних органів карати корупціонерів, не допускати до влади тих, хто живе в Україні, але їй не служить, поблажливо ставиться до ворогів українського народу. Не слід допускати до влади і тих, хто уже 28 років говорить пусті слова, штучно робить ворогами нормальних людей, протиставляє Захід і Схід України.

Готуючись до парламентських виборів, запам’ятайте, будь ласка, три слова: Брехня, Боягузтво, Підлабузництво і викорчовуйте це зло із себе і всіх, хто хоче запалити вогонь Добра і Свободи. Головним має стати принцип – завжди кажи Ні, якщо бачиш, що треба сказати Ні. І ніколи не погоджуйся казати Так, якщо це потрібно лише владі і зле для України.

Будьмо господарями своєї землі!
Будьмо сміливими, рішучими та наполегливими!
Хай щастить!

З повагою
​​​​​​​​​Л. Кравчук

Останні новини:

Коментарі:

Інтерв’ю: