персональний сайт
Триває режим тиші: на засіданні ТКГ погоджено 20 ділянок розмінування та чотири нові ділянки розведення сил

Перший президент зазначив, що на місці Зеленського відреагував би так само

Заява президента Володимира Зеленського про імовірний напад Росії на Україну і можливість масової мобілізації українців є нормальною реакцією патріота на загрозу для рідної землі.

Про це в ефірі телеканалу “Україна 24” розповів перший президент України Леонід Кравчук.

“Будь-яка відповідь пов’язана із запитанням, яке ставить журналіст. Журналіст поставив запитання: якби з Криму був напад Росії, як би поводилася Україна? Президент відповів: якби таке сталося, ми б захищали свою землю, і захищати пішли б всі. І запитання було “якби”, і відповідь була у тому ж ракурсі”, – сказав перший президент України.

За його словами, “президент не міг відповісти інакше”.

“І коли ми зараз з вами почнемо робити спробу перевести це в чисто практичну площину, як я чую, говорять деякі наші, зокрема, посадовці – то до цього ще дуже далеко. Коли я був уже не президентом, мене також запитали: якби ворог прийшов на вашу землю, що б ви робили? Я сказав, що маю достатню кількість різнокаліберної зброї, я б стріляв у кожного ворога, хто став на мою землю, поки зброю тримають руки та поки дивляться очі, я буду бити ворога, а не жити за принципом “підставляти другу щоку”. Це нормальна відповідь патріота України, людини, яка любить свою землю”, – наголосив Кравчук.

Павло Заяц

Україна 24

Останні новини:

Коментарі:

Інтерв’ю: