персональний сайт
Особливості відзначення 28-ї річниці Дня Незалежності України
23 серпня, 11:00 – Особливості відзначення 28-ї річниці Дня Незалежності України

Організатор: Офіс першого Президента.

Спікери: Леонід Кравчук – перший Президент України; Оксана Сибірцева – радник першого Президента України.

Довідково.  Настали  важливі часи, народ обрав Президента України, оновив склад парламенту. Нова влада прагне розпочати реальні зміни в Україні, які потрібні українському народу про це він заявив 21 квітня та 21 липня. Головне на сьогодні об’єднати наші зусилля і вирішувати завдання, які поставило життя.

Підсумкові матеріали:

Кравчук вважає, що парад до Дня Незалежності потрібно проводити лише в ювілейні дати, а не щороку

Перший Президент України Леонід Кравчук вважає, що масштабний парад з нагоди Дня Незалежності України потрібно проводити лише в ювілейні дати.

Про це він сказав у п’ятницю на пресконференції в Укрінформі на тему: “Особливості відзначення 28-ї річниці Дня Незалежності України”.

“Я думаю, що сам парад потрібний, але, можливо, тільки в ювілейні дати. Я не бачу потреби кожний рік проводити парад. Враховуючи що ми – молода країна, будуємось, можливо будемо святкувати круглу дату – 30-річчя. Тоді, можливо, потрібно більш широкий парад. Тобто для круглих дат він потрібен”, – сказав Кравчук.

За його словами, Україна проведе великий парад тоді, коли завершиться війна на Донбасі.

“Я думаю, що ми зробимо величезний парад, коли завершиться війна і буде мир на Донбасі. Це буде не просто парад, це буде всенародний марш, на чолі з парадом. Це буде щось велике і надзвичайне, і я хочу брати в цьому участь. І я вірю, що війна завершиться зараз швидко. Є перші “симптоми”, які дозволяють мені це говорити”, – зазначив Кравчук.

Як повідомляв Укрінформ, Президент України Володимир Зеленський оголосив про рішення скасувати військовий парад на День Незалежності 24 серпня, а зекономлені кошти у сумі 300 млн грн передати на виплату премій військовим.

Згодом в Офісі Президента заявили, що замість параду відбудеться Хода гідності за участю глави держави. Режисерами дійства стали Алан Бадоєв і Олена Коляденко.

Водночас представники низки ветеранських організацій заявили, що організують у День Незалежності свій “Марш захисників України”.

Відео з пресконференції:

Укрінформ

Останні новини:

Коментарі:

Інтерв’ю: