персональний сайт
Прес-конференція першого Президента України Леоніда Кравчука

У прес-конференції брав участь:

– Перший Президент України (1991-1994 рр.) Леонід Макарович Кравчук.

Прес-конференція першого Президента України Леоніда Кравчука

Перший Президент України Леонід Кравчук (1991-1994 рр.) визначився з кандидатом на пост Президента: «Управляти державою може людина, яка повністю віддається державі. На майбутніх виборах українці обиратимуть не людину на пост президента, а обирати новий курс. Тому нам потрібно орієнтуватися на тверезих, раціональних, підготовлених, енергійних і сміливих політиків. Я вибрав Тимошенко. Так як на сьогоднішній день вона кращий і найбільш досвідчений менеджер в Україні, і враховуючи те, що вона була двічі прем’єр-міністром », – повідомив він.

Прес-конференція першого Президента України Леоніда Кравчука

Перший Президент України (1991-1994 рр.) Леонід Макарович Кравчук закликає українців зробити усвідомлений вибір і проголосували на майбутніх виборах: «Приїхав з метою сказати вам, щоб ви не помилилися на майбутніх виборах. Ця помилка може бути катастрофічною, яка може стати останньою для українців. Прийшов час діяти кожній людині. Закликаю всіх українців, прийти і проголосувати. Не прийдете ви, хтось замість вас поставить галочку на вашому бюлетені. Голосуйте головою, а не серцем », – повідомив він.

Прес-конференція першого Президента України Леоніда Кравчука

Леонід Кравчук вважає, що Україна не має права вибирати президентом – бізнесмена: «Політика – це не просто гасла. В Україні мало справжніх політиків, наприклад більшість з них – це випадкові люди, які вийшли під ситуацію, революції, майдани, і зараз це випливає на поверхню. Політики – це зовсім інші люди. Політика – це наука. У даному випадку, політика – це спосіб заробити гроші. Я ще з 1994 року говорив і говорю, що Україна не має права вибирати президентом – бізнесмена. Держава – це не бізнес-контора. Бізнесмен думає грошима і прибутком і в такій ситуації управляти державою дуже не просто», – повідомив він.

Прес-конференція першого Президента України Леоніда Кравчука

Перший Президент України (1991-1994 рр.) розповів, що думає про кандидата в президенти України Володимир Зеленський: «Люди розчарувалися в політиках. Розчарувалися в тому, що вони не можуть нічого зробити для поліпшення життя. А тут вони побачили людину, яка говорить не багато. Говорить про те, щоб бути президентом нічого не потрібно, потрібно бути тільки чесним. Він реаліст і люди схиляються до його кандидатури. Що ж буде, якщо він перемогти на виборах? Я його знаю давно. Він розумна людина, юрист, прекрасний і талановитий артист. Але нічого не можу сказати про нього, як про управлінця державою. Він налагодив управління в «95 кварталі», але «95 квартал» і Україна це різні речі. Нічого поганого не можу сказати про Володимира Зеленського. Якби я б побачив його роботу в управлінських структурах, я б сказав, добре чи погано він працює », – повідомив Леонід Кравчук.

Прес-конференція першого Президента України Леоніда Кравчука

Леонід Макарович Кравчук розповів, що повинен зробити новообраний глава держави на посту президента України: «Новообраний президент України повинен повернутися обличчям до людей, адже про людей забули. Вирішити найгостріші питання, щоб люди зрозуміли, що влада бачить їх. Після чого вирішити питання ціни на газ і комунальні послуги, поставити питання про збільшення зарплат. Адже щорічно з України виїжджають мільйони українців, про повернення назад вони не думають. Крім цього, поміняти всіх людей, які були при владі », – повідомив він.

Прес-конференція першого Президента України Леоніда Кравчука

За його словами, в Україні можна зменшити ціну на газ вдвічі: «Я як президентом, газовим питанням не займався. Але останнім часом у мене є можливості і час, можу читати і аналізувати. Подивився бухгалтерію нашого українського видобутку газу, згідно з якою собівартість і прибуток за кубометр газу повинен становити 3,5 грн (з прибутком). Зараз ми оплачуємо більше 8 грн. Найближчим часом очікується близько 12 грн і невідомо коли це закінчиться. Чи не можна, щоб ціну на газ регулював МВФ. Це безумство. Люди не можуть оплачувати, у них немає можливостей. Виходячи з цього, ціну на газ можна зменшити вдвічі. У свою чергу, Міжнародний валютний фонд не хоче цього робити, адже МВФ розраховує, що надані кредити фондом повинні бути повернуті», – повідомив Леонід Кравчук.

Прес-конференція першого Президента України Леоніда Кравчука

Політик зазначив, що той курс, яким йде сьогодні Україна – не дасть можливість наздогнати економічно розвинені країни і в цілому поліпшити життя українців: «Наші країни – сусіди давно вже випередили нас. Україна стала найбіднішою країною в Європі. Для того, щоб нам наздогнати Польщу і в тому випадку якщо вона зупиниться в розвитку, нам знадобиться близько 50 років, для Німеччини – 100 років. Той курс, яким йде сьогодні Україна – не дасть можливість наздогнати ці країни і в цілому поліпшити наше життя. Всі повинні думати, аналізувати і покращувати життя, і боротися за щасливу демократичну Україну. 28 років фактично ми тупцюємо на одному і тому ж місці, точніше йдемо вниз », – зазначив він.

Прес-конференція першого Президента України Леоніда Кравчука

Останні новини:

Коментарі:

Інтерв’ю: