персональний сайт
Президентом України повинна стати жінка, - Леонід Кравчук

Сегодня, 20 марта, Каменское посетил первый Президент Украины Леонид Кравчук.

В помещении Новой сцены театра им. Леси Украинки (бывший дворец им. Горького) он встретился и пообщался с каменчанами. В самом начале Леонид Кравчук отметил, что хорошо знаком с нашим городом.

“Я багато разів бував у вас. Що правда, останній час на початку незалежності, але до цього часто бував за радянських часів. Я знаю ваших керівників тодішніх, на заводах бував, з людьми спілкувався… Тому місто Кам’янське, а тоді воно було Дніпродзержинськ, мені знайоме. Зараз я побачив, що місто змінюється, вулиці покращилися, парк здалека побачив. Залишилося вирішити два питання: екологія і тепло. І, я впевнений, що все у вас буде гаразд”, – сказал Кравчук.
Леонид Макарович отметил, что Украина сейчас стоит на пороге важного решения – нам предстоит выбрать президента Украины. Тем более, страна переживает тяжелый период – война на востоке, коррупция, бедность населения, а значит к власти должны прийти люди, которые изменят эту ситуацию, отметил первый Президент. Таким человек он считает Юлию Тимошенко.

“Я знаю Юлію Володимирівну давно – 23 роки. Знаю її життя: двічі Прем’єр-міністр, віце-прем’єр, керівник партії, керівник фракції, її двіччі кидали до в’язниці, вона виходила і боролася. Я кажу всім, що зупинити Юлію Володимирівну неможливо, якщо вона взялася за щось, то буде доводите це до кінця. Вона не має інших цілей, крім як змінити ситуацию в Україні на краще. Я їй вірю, я вивчив її програму Новий курс, спілкуюся з нею, тому я думаю, що в неї є шанс. Вона – енергійна, цілеспрмована, досвідчена, активна, любить свою справу, вміє досягати цілей. Взагалі, я хотів би, щоб президенртом України обрали жінку, чоловіки поки що не справилася”, – добавил Кравчук.

После того, как Леонид Макарович поделился с каменчанами своим виденьем ситуации в стране, любой желающий мог задать ему вопрос. И вопросов было не мало как о внешней политике, так и о внутренней. Интересовались люди мнением Леонида Кравчука о других кандидатах в Президенты Украины, в частности о Владимире Зеленском, чей рейтинг сейчас, если верить соцопросам, довольно высокий. На что Кравчук ответил, что уважает Зеленского, как талантливого актера и образованного человека, но ничего о нем не может сказать, как о кандидате в Президенты, потому что Владимир никогда не был политиком и не имеет опыт управления хотя бы городом или районом.

В конце встречи Леонид Кравчук призвал всех каменчан обязательно прийти на выборы 31 марта.

“Якщо ми хочемо змінити життя, то в нас єдиний шлях – прийти проголосувати, проголосувати так, як ви хочете і якого життя ви хочете. Нам треба жити по-іншому, нам треба змінити курс життя, курс політики, тих, хто не вміє працювати, відсторонити від влади, тих, хто нажився на народові і на владі, притягти до кримінальної відповідальності, бо люди при владі мають виконувати волю народу”, – резюмировал Кравчук.

На память о сегодняшней встрече лидер каменской организации ВО “Батьківщина” Александр Плахотник подарил Леониду Кравчуку книгу о нашем городе.

Джерело: Кстати+

Останні новини:

Коментарі:

Інтерв’ю: