персональный сайт
Кравчук звернувся до українського народу і підтримав законопроект "Про прощення". ДОКУМЕНТ

Перший президент Незалежної України Леонід Кравчук виступив зі зверненням до народу України, держорганів і політичних сил із закликом підтримати закон “Про прощення”

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на звернення першого президента України.

“Уже п’ятий рік триває збройна агресія Російської Федерації проти України. Нехтуючи міжнародними нормами Кремль привласнив собі право карати український народ за бажання жити цивілізовано, незалежно”, – йдеться у зверненні.

Перший Президент переконаний, що Україна ніколи не стане на коліна і захищатиме свій суверенітет, своє сьогоднішнє і майбутнє, сама визначатиме свою політику, йтиме вперед і будуватиме нове життя.

“А для цього ми маємо зробити все необхідне, щоб стати сильними і виступати проти ворога єдиним фронтом, боротися за єдність та згуртованість народу, ефективно вирішувати питання, які створюють умови для достойного життя людей – зазначив Кравчук – Це добре розуміють наші вороги і докладають великих зусиль, щоб перешкодити нам, прагнуть сіяти серед нас ворожі ідеї, використовуючи весь арсенал засобів. Зусилля Кремля спрямовані перш за все на те, щоб поділити нашу країну, протиставити один одному громадян України. Ворог використовує будь-які можливості, в тому числі і наші помилки, наше невміння оперативно діяти в екстремальних умовах, упереджуючи Кремль. Проблем, як відомо, нагромадилось багато”.

Надзвичайно важливою темою для української влади, всіх політичних сил, громадських організацій є проблема подолання психологічного бар’єру між громадянами, що живуть на тимчасово окупованих землях, а також на вільній від ворога землі. Уже більше чотирьох років вони штучно розділені лінією фронту, а російська пропаганда і спецслужби активно працюють, щоб цей поділ зміцнювати. На жаль частина радикально налаштованих наших громадян і політиків, поширюючи антиукраїнські ідеї, допомагають ворогові.

Без правового врегулювання цієї надскладної проблеми сподіватись на серйозні зрушення було б ілюзією.

“Ми повинні керуватись тим, що процес возз’єднання України відбудеться обов’язково і врешті зіллються в єдине ціле різні люди. Їм належить спільно будувати та відбудовувати незалежну Україну, стирати психологічні відмінності між собою. Значить необхідно створити правову базу для такої роботи, прийняти відповідні закони”, – вважає Кравчук.

Перший Президент Україны зазначив, що одним із таких законів міг би бути закон “Про прощення”, запропонований Всеукраїнським громадським рухом “Сила права” і звернувся до громадян України і до державних структур із проханням дуже уважно поставитися до обговорення цієї ініціативи.

Формула ефективного послявоєнного врегулювання не може бути нав’язана нам ззовні або продиктована суспільству чиновниками та політиками. Вона може бути визначена лише в процесі відкритої дискусії, в результаті якої українське суспільство визначиться, кого карати, а кого прощати.

“Таке широке громадське обговорення цієї ініціативи допоможе Верховній Раді прийняти закон, який об’єднає суспільство і допоможе уникнути помилок, які можуть розхитати нашу єдність у майбутньому”, – переконаний Леонід Кравчук.
Кравчук звернувся до українського народу і підтримав законопроект "Про прощення". ДОКУМЕНТ Кравчук звернувся до українського народу і підтримав законопроект "Про прощення". ДОКУМЕНТ
ЦЕНЗОР.НЕТ

Последние новости:

Комментарии:

Интервью: