персональный сайт
Кравчук: Хобби Кучмы – спортзал, мое – охота и вареники, Ющенко – пчеловодство и рушники, Януковича – оружие и автомобили. А у Порошенко важнейшее хобби – власть

Звання “Почесний громадянин міста Києва” Київська міська рада надала першому президентові України Леоніду Кравчуку за значний особистий внесок у соціально-економічний і культурний розвиток української столиці.

Київська міська рада ухвалила рішення про надання звання “Почесний громадянин міста Києва” першому президентові України Леоніду Кравчуку, повідомила прес-служба Київської міської державної адміністрації.

Також це звання надали вченому та громадському діячеві Сергію Комісаренко і культурному діячеві Світлані Литвиновій.

Відповідні проекти рішень надав депутатському корпусу керівник апарату КМДА Дмитро Загуменний.

Зазначено, що Кравчук удостоєний звання за значний особистий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток Києва.

“Під головуванням Леоніда Кравчука було прийнято Декларацію про державний суверенітет та Акт проголошення незалежності України. За час перебування на посаді президента України він послідовно відстоював незалежність України, її суверенітет, забезпечував національну безпеку, досяг міжнародного визнання. Леонід Кравчук удостоєний звання “Герой України” із врученням ордена Держави, ордена Свободи та багатьох інших державних нагород”, – ідеться в повідомленні.

Сергій Комісаренко – директор Інституту біохімії імені Палладіна Національної академії наук України, дійсний член Національної академії наук України і Національної академії медичних наук України, доктор біологічних наук, професор, державний і громадський діяч.

“Сергій Комісаренко є засновником молекулярної імунології в Україні. Автор понад 400 наукових робіт. Під його керівництвом у 1986 році проведено унікальне дослідження імунітету в людей, які працювали відразу після аварії на Чорнобильській АЕС… За активної участі Сергія Комісаренка були розроблені перші гуманітарні закони в Україні”, – розповів на засіданні Київради Загуменний.

Світлана Литвинова – засновниця і директор Музею Олександра Кошиця при Спеціалізованій загальноосвітній школі I–III ступеня №296 із поглибленим вивченням іноземних мов Дарницького району, заступник голови громадської організації “Товариство української пісні імені Кошиця” з наукової роботи.

“Вона понад 40 років працює в галузі освіти, у 1998–2009 роках була депутатом Харківської районної в місті Києві ради. За її ініціативою 12 вересня 2000 року… вперше в Україні відкрито музей видатного українського хорового диригента, композитора, громадського діяча, члена уряду Української Народної Республіки Олександра Кошиця, творче надбання якого в радянські часи замовчували”, – повідомили в КМДА.

В адміністрації нагадали, що звання “Почесний громадянин міста Києва” свідчить про визнання киянами видатних заслуг окремих осіб перед громадою Києва в розвитку економіки, науки, освіти, культури, мистецтва, охорони здоров’я, фізичної культури та спорту, бізнесу, у благодійній, гуманістичній та громадській діяльності, зміцненні міжнародного авторитету столиці України.

Гордон

Последние новости:

Комментарии:

Интервью: