персональный сайт
Леонід Кравчук застеріг українців від помилки на виборах: Вона може бути останньою

Я хочу нагадати усім, що вибори майже розпочались. І цього разу ми не маємо права помилитися. Бо помилка може бути останньою.

Про це в ефірі програми ДокаZ з Олексієм Шевчуком на телеканалі ZIK заявив перший Президент незалежної України Леонід Кравчук.

Гість програми, відповідаючи на питання ведучого про майбутнє України, підкреслив, що він вірить у те, що Україна виживе, вистоїть і буде жити краще.

«Я не знаю, скільки мені залишилося жити, але я хотів би, щоб наприкінці свого життя у цьому світі я знав, що те, що ми почали, реально почало діяти і приносити плоди. Також я хочу знати, що мої діти, внуки і правнуки не будуть більше шукати нових шляхів до будівництва нового життя», – зазначив Леонід Кравчук.

Перший Президент України наголосив, що йому важливо знати і те, що українці навчилися обирати до влади і до управління людей, які на це заслуговують.

«От із такими думками і позиціями я можу залишити цей світ. Я вірю, що це буде обов’язково, але я не знаю коли. Мабуть тоді, коли люди навчаться обирати. Адже часто вони обирають за гречку, за 50 гривень. Вони не думають, що обирають не просто керівника, а майбутнє своїх дітей та онуків.

Я також хотів би звернутися до молоді, бо вона не ходить на вибори. Коли пенсіонери йдуть і голосують за схемою, молодь у цей час на дискотеках або в гуртожитках. На вибори молоді люди не йдуть. Вони кажуть, що не мають впливу. Але відповідати на питання про майбутнє завжди легше, аніж брати у цьому участь.

Тому я хочу нагадати усім, що вибори майже розпочались. І цього разу ми не маємо права помилитися. Бо помилка може бути останньою», – підкреслив Кравчук.

Він додав: якщо українці помиляться на виборах, якщо скрізь не поставлять перепони для негідників, Україна може не витримати «внутрішньої напруги і внутрішнього тиску».

«Тому треба обирати кращих. Вони сьогодні є. Але треба навчитися обирати кращих. У демократії треба вчитися. Вона не приходить, вона не дана нам раз і назавжди. Треба вчитися і приводити до влади людей не через зовнішні фактори, а через душу, серце та віру», – акцентував Леонід Кравчук і додав, що лише так Україна швидше подолає складнощі і буде жити краще.

ZIK

Последние новости:

Комментарии:

Интервью: