персональный сайт
"Місія України в сучасному світі"

16 травня 2013 року в Національному університеті “Острозька академія” відбулася конференція на тему “Місія України в сучасному світі”. Леонід Кравчук виступив з основною доповіддю на початку конференції. Перший Президент поділився своїм баченням місця та місії Украни в світі.

«Сьогодні 22-річні народжують своїх дітей, їх діти роблять перші кроки уже по своїй незалежній землі, — зазначив Леонід Кравчук. — Але те питання місії України, яке сьогодні постає перед нами, їх уже не повинно турбувати. Мене часто запитують молоді люди, чи не зарано Україна стала незалежною, проте я на це завжди відповідаю одне: коли не почнеш іти дорогою — ти її не пройдеш, перший крок завжди треба зробити. Україна цією дорогою уже йде. Чи швидко? По-різному. Тут ми не можемо перебільшувати, проте все ж Україна як держава відбулася.», -зауважив  Леонід Макарович.

“Ми століттями кульгаємо, 70 років ходили на колінах, а тепер хочемо стати на ноги. Важко, але це потрібно зробити, – зазначив перший Президент. – Хотілося б, щоб цього разу ми не блукали, не шукали дороги, вона була знайдена ще Ярославом Мудрим – це Європа, європейський вибір”.

Складовою культурної програми міжнародної конференції “Місія України в сучасному світі” стала виставка картин, зокрема відбулася презентація картини столичного художника-баталіста Артура Орльонова – “Благословення Феодосія Святого” із циклу “Сузір’я князів Острозьких”.

"Місія України в сучасному світі"

Последние новости:

Комментарии:

Интервью: