персональный сайт
"Моральний вчинок" 2013

15 травня 2013 року Центрі культури і мистецтв МВС України відбулась церемонія нагородження переможців ІІІ Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок», який проводила Національна експертна комісія України з питань захисту суспільної моралі за інформаційної підтримки Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОН України та Київського університету імені Бориса Грінченка з 1 січня по 31 березня 2013 року.

Церемонія розпочалась піснею «Україна» у виконанні заслуженої артистки України О. Юнакової та привітанням першого Президента України Л. М. Кравчука.

Конкурс став яскравою формою вияву соціальної активності юних громадян України, небайдужих до морально-етичних проблем, що останнім часом загострюються у нашому суспільстві, і підтвердив, що цей масштабний і непересічний захід Всеукраїнського значення знайшов відгук у багатьох серцях, дістав широкого позитивного резонансу серед громадськості України, утверджуючи у такий спосіб моральні чесноти, що вступають у протидію шкідливим звичкам, насильству й жорстокості, релігійній та національній ворожнечі тощо.

На прес-конференції Леонід Макарович висловив свою думку на тему морального вчинку, та важливості проведення таких заходів з метою розвитку і зміцнення моральних принципів у школярів та студентів.

Последние новости:

Комментарии:

Интервью: