персональный сайт
В академії яскраво зустріли новий навчальний рік

2 вересня на академічній площі відзначили всеукраїнське свято – День знань. НАКККіМ гучно приймала своїх студентів, викладачів, першокурсників та гостей культурно-мистецького закладу вищої освіти. Концерт перед новим навчальним роком став уже доброю традицією для всієї великої родини академії. І цього разу яскраве дійство подарувало всім гостям та студентам неймовірний заряд енергії та гарний настрій.

Із вітальним словом виступив Ректор академії, професор Василь Гнатович Чернець:

– Сьогодні вся Україна традиційно святкує День знань і наша Академія зустрічає це свято по-особливому. Невдовзі, нашому культурно-мистецькому вузу виповнюється 50 років і ми активно готуємося до низки ювілейних заходів. Завдяки Міністерству культури України та нашим меценатам, впродовж літа було оновлено комп’ютерну техніку в Академії, сценічне обладнання, проведено будівельні роботи. Тому, з кожним наступним кроком, рухаємося лише вперед і, сьогодні, раді вітати наших першокурсників й усіх студентів, професорсько-викладацький склад, гостей та друзів НАКККіМ із новим навчальним роком. Щастя, миру, добра та успіхів у навчанні. Хай вас Бог береже, дорогі наші студенти!

Почесним гостем у День знань став Перший президент України, Голова Наглядової Ради НАКККіМ Леонід Макарович Кравчук.

– Немає нічого важливішого для людини, ніж знання і ніхто не може подолати цієї великої сили. Всім відомий вислів, що в навчанні, науці не існує рівної, спокійної ,чистої дороги. І, лише той досягає її вершин, хто не боїться втоми й шкребеться вверх по її кам’янистим стежкам. Перед вами будуть різні дороги, але нехай ця стежка для вас стане щасливою,

– побажав Леонід Кравчук.

За словами Першого президента України, у нашій державі відбулися кардинальні зміни і сьогодні ми маємо нове бачення нашого життя:

– Вам належить дуже важлива роль в тому сегменті, який називається духовна сфера, без якої неможливі будь-які зміни. Дух і слово, культура й наука – ті напрямки, за якими майбутнє нашої країни. Тому, беріть участь в досягненнях, адже настав час великих змін. Люди від культури, науки мають очолити цей процес. Робіть свою роботу – велику чи малу – якісно, живіть чесно і згідно законів. Кожен день нашого життя має бути заряджений оптимізмом. Хай вам щастить!

Зі словами вітань та побажаннями для студентів також виступили Директор Інституту сучасного мистецтва Михайло Кулиняк, Директор Інституту дизайну і реклами Борис Андресюк, Директор Інституту практичної культурології та арт-менеджменту Степан Дичковський.

Ректор Академії Василь Гнатович Чернець та Голова студентської Ради Марина Наконечна вручили Дипломи НАКККіМ першого ступеня та сертифікати на знижку в оплаті за навчання на 2019-2020 навчальні роки кращим студентам Академії. За підсумками конкурсу нагороди отримали:

  • Руденко Анастасія, студентка 3 курсу Інституту дизайну та реклами
  • Міщенко Юлія, студентка 4 курсу Інституту сучасного мистецтва
  • Наконечна Марина, студентка 4 курсу Інституту практичної культурології та арт-менеджменту

Зі сцени лунали святкові пісні, були представлені танцювальні й креативні номери у виконанні заслуженої артистки України, авторки пісень, співачки, ім’я якої занесено до Золотої книги України «Золотий фонд нації», доцентки кафедри естрадного виконавства Олени Лукашової, студентки кафедри естрадного виконавства Владислави Ткаченко, магістранта академії Владислава Мрикоти, народного артиста України, професора, завідувача кафедри естрадного виконавства Іво Бобула й виступи багатьох інших талановитих представників академії.

Святковий концерт завершився традиційним спільним фото та побажанням один одному наснаги й успіхів у новому навчальному році.

Фото: Борис Андресюк

НАКККіМ

Последние новости:

Комментарии:

Интервью: