персональный сайт
Відкриття виставки на честь 205-річчя з дня народження Тараса Шевченка

Минулого тижня Леонід Кравчук виступив з вітальним словом на відкритті виставки на честь 205-річчя з Дня народження Тараса Шевченка.

Виставка проходитиме до 29 березня 2019 року. Встигніть отримати нові враження та ознайомитися із експонатами.

“Слава Богу, що ми сьогодні маємо можливість без насилля робити те, що бажає українське серце, наша українська душа. Я подивився архівні документи, матеріали, у якому складному часі жив Тарас Григорович і такий геній, відомий на весь світ, народився на українській землі. І я вірю в те, що Тарас Григорович Шевченко своєю думкою, своїми творами і їхньою силою допоможе подолати проблеми, які стоять перед нами”, – із вітального слова Леоніда Кравчука.

Далі виступи продовжили співорганізатор проекту, директор Вишгородського історико-культурного заповідника Влада Литовченко, директор Державного архіву Київської області Соф’я Каменєва та інші запрошені гості.

Організатори проекту: Київська обласна державна адміністрація, Державний архів Київської області Інститут літератури ім.Т.Г.Шевченка НАН України,
Центральний Державний Історічний архів України,
Центральний державний архів-музей літератури та мистецтва України, Центральний державний кінофотофоноархів України ім. Пшеничного, КЗ КОР “Яготинський історичний музей”, Вишгородський історико-культурний заповідник.

Последние новости:

Комментарии:

Интервью: