персональный сайт
VIII Національний молитовний сніданок України "Бог. Родина. Україна"

Леонід Макарович відвідав VIII Національний молитовний сніданок України “Бог. Родина. Україна”, який проходив в Українському домі.

“Сьогодні брав участь у молитовному сніданку «Бог, Родина, Україна». Були люди з усієї України – Сходу, Заходу, Півдня та Півночі. Український молитовний сніданок відвідали депутати, конгресмени, бізнесмени, представники різних церков і конфесій з усього світу. Всі разом молилися за Україну, за мир і злагоду, за добробут, за віру в краще майбутнє”, – Леонід Кравчук.

Молитовний сніданок відвідали українські та світові політики, бізнесмени, представники церков.

“В Українському Домі, де проходив сніданок царювали – Дух, Добро і Злагода. Це зараз так потрібно для України. Люди молилися, просили Бога, щоб дав мудрість всім гілкам української влади, щоб вона завжди думала про Україну і діяла в інтересах українського народу. Так хочеться, щоб той Дух, який сьогодні панував в Українському Домі охопив всю Україну, від кожної родини до всієї країни. А це залежить від нас, від нашої волі, нашої сили, вміння і бажання.Закликаю всіх, хто живе в Україні, хто вважає її своєю рідною домівкою, служити їй, любити її, бо вона у нас Одна Єдина”, – Леонід Кравчук.

Последние новости:

Комментарии:

Интервью: