персональний сайт
Слово до ветеранів

Дорогі ветерани, Люди нездоланної сили, визволителі!

На Вашу долю випали найбільші та найстрашніші випробування. Ваші справи назавжди вписані в історію українського і не лише українського народу.

Ви пройшли через смерть і вижили, через непросте, суперечливе життя і не втратили головного – віри в Батьківщину і здатність боротися за краще майбутнє Держави.

Вас нерідко морили голодом і катували свої ж співгромадяни, «правнуки погані», але ніколи не впала Ваша мужність ані особиста, ані суспільна. Вас ділили і ще й до цього часу ділять на білих і червоних, на героїв і антигероїв.

А Ви терпіли і терпите, бо знаєте, що незалежно від помилок політиків історія оцінить Вас як борців-визволителів.

Закони життя і смерті невблаганні і їх зупинити не можна. Вас стає все менше і менше. Але не зменшується, а зростає в свідомості сучасників значення Вашого Великого Подвигу.

Змінюватимуться епохи, але ніколи не зменшиться Ваш Героїзм, Ваша мужність, ваше вміння жити між свободою і тоталітаризмом, між добром і злом. І не просто жити, а творити будувати показуючи приклад для прийдешніх поколінь.

Ви терпіли фізичні болі, моральні приниження, які і сьогодні розділяють суспільство замість того, щоб його зшивати. Ґвалтують Ваше право самим вирішувати, що і коли відзначати. Все мине, та вічним буде в історії Ваше героїчне життя.

Сердечно вітаю Вас з 74-ю річницею Великої Перемоги! Зичу сил і здоров’я, Віри в новий завтрашній день, який обов’язково настане і який Ви наближали як могли.

Вірю, що нова влада, цінуючи Ваш подвиг, перейде від формальних, зовнішніх форм поваги до реальної турботи про Ваші повсякденні потреби і обов’язково знайде такі можливості.

Це священний обов’язок влади, всіх нас, хто живе сьогодні разом з Вами.

Хай живуть Герої Великої Перемоги!

Слава Україні!

 

Перший Президент України,

син Кравчука Макара Олексійовича –

солдата, що загинув в боротьбі

проти фашизму в 1944 році

Леонід Кравчук

Останні новини:

Коментарі:

Інтерв’ю: