персональний сайт
Війна, корупція і бідність, – Леонід Кравчук назвав ключові проблеми сучасної України

Для України головне зараз – війна, корупція і бідність. От коли б ми розпочали з війни і завершили перемовини миром, далі у нас пішло все б правильно і швидко.

Таку думку перший Президент Незалежної України Леонід Кравчук висловив під час інтерв’ю у програмі «Деталі» на телеканалі ZIK з нагоди Дня Незалежності України.

Леонід Кравчук поділився, якою він бачив незалежність України 1991 року і яким є його бачення через 28 років, у 2019-му.

«Тоді незалежність тільки розпочиналася, і ясна справа, що ми тільки вилупилися із Радянського Союзу. У нас при владі були, власне, ті, люди, які були раніше, тільки дехто вже змінив свою філософію бачення майбутнього, а дехто ще продовжував іти старим шляхом», – сказав Леонід Кравчук.

Він зауважив, що нині, через 28 років незалежності, все змінилося.

«Те, що було, і те, що є, – це діаметрально протилежні речі. Для нас головне зараз – війна, корупція і бідність. От коли б ми розпочали з війни і завершили перемовини миром, далі у нас пішло все б, я переконаний, правильно і швидко, бо є нові люди, з новим баченням, освічені, вивчили і знають уже західні цінності – демократія, свобода, права людини. А це якраз база для того, щоб рухатися вперед», – наголосив Леонід Кравчук.

ZIK

Останні новини:

Коментарі:

Інтерв’ю: