персональний сайт
Звернення першого Президента України Л. М. Кравчука до виборців України

Дорогі співвітчизники!

31 березня ц.р. всім нам належить виконати свій громадянський обов’язок – обрати нового Президента України, главу Держави, гаранта наших прав і свобод.
Чи кожний з нас готовий зробити це свідомо і відповідально? Скажу про себе, про свої пошуки правильного рішення, з чого я виходив і чим керувався.
Перш за все, при прийнятті рішення за кого буду голосувати (а я його прийняв уже давно) я спирався на реальне життя. При різних зустрічах з виборцями я їм задавав одне і теж запитання – чи хочуть вони і надалі жити так, як живуть сьогодні? Відповідь була просто приголомшуюча – майже всі вони (а часто в залах було більше 1000 людей) давали негативну відповідь, супроводжуючи владу гострими оцінками.
Особливо емоційно виборці характеризували участь представників влади і, зокрема, оточення президента і самого президента в корупційних схемах.
Люди, на відміну від П.О.Порошенка, розуміють, що війну закінчити нелегко і повернути Крим в Україну можна буде не так швидко, як безвідповідально, популістськи заявляє президент. До речі, його «опричники» зі штабів заявляють, шо тільки президент має план закінчення війни на Донбасі, але чомусь його приховують. Як кажуть в народі: «бреши, та знай міру». Ми знаємо ціну таких заяв. Порошенко уже завершив війну на Донбасі за два тижні. Потім вибачався. А зараз нова фантазія – поверне Крим в Україну одразу ж після переможних виборів. Це вже щось за межами здорового глузду. Це – безвідповідальна заява, якій вірити не можна, як і всім іншим, виголошеним в емоційному стані, з метою просто обдурити виборців. Чи можна після цього вірити обіцянкам президента? Ні і ще раз ні.
Влада уже обіцяла нам подолати корупцію, а наслідком стала активна її участь в корупції. Інформаційний простір України переповнений фактами участі в корупції найвищого керівництва держави, збагачення на війні, інших прикрих, аморальних, нелюдських фактів.
За все це потрібно суворо відповідати перед народом і законом! Уже не минеться. Народ доведений до відчаю! Бідні і обдурені, зневажені люди є надзвичайно небезпечною силою, яка здатна на Майдани і Революції. Якщо проаналізувати причини Першого і Другого Майданів, то висновок лежить на поверхні соціально-політичних процесів – ми помилялися з обранням президента та парламенту України. Ми дозволили їм жити для себе і діяти безконтрольно. Вони почали думати, що їм все дозволено.
Ці вибори мають зупинити цей нелюдський і незакономірний процес і розвернути нашу Україну до справедливого і щасливого життя. Зрозуміло, що для цього потрібні будуть великі зусилля всіх і кожного, але дорогу ми повинні відкрити, прибрати з неї всі гнилі колоди уже 31 березня цього року.
Цей день може стати, і я вірю стане, історичним, якщо кожен з нас прийде до виборчих урн і відповідально проголосує Сам за Себе, за Своє нове, людське Завтра. Якщо ми зробимо саме так, то Майдани і Революції залишаться в нашій пам’яті, як згадка про важкі часи, смерть і кров, жах і зневіру.
Я погоджуюся з білбордом БПП «Думай». Тільки хочу додати дуже важливе слово – думай, щоб не помилитися. Не дай себе обдурити, бо саме на це розраховують майстри-технологи, куплені телеканали.
Я прошу Вас на цей раз, в цей драматичний для України час повірити моєму досвіду, моїй відповідальності за Україну, яку я разом з моїми соратниками приймали на руки в 1991 році, як незалежну Державу і здійснити мудрий крок – по Новій дорозі, за Новий курс України.
Я вірю, що саме так ми і зробимо, бо за нами Україна, майбутнє наших дітей та онуків.
З нами Бог!

Щиро, з повагою

Л.М.Кравчук

Останні новини:

Коментарі:

Інтерв’ю: